LOGG INN FORHANDLERE

TAPETER

Tapeter gjør interiøret mer personlig og spennende. Vi ser en voksende trend av å bruke mer vågale tapeter. Tapet på vegger er i dag blitt fashion og utviklingen følger nå mer det generelle motebildet. I takt med økende interesse for tapetsering, har tapeter blitt en stor del av vårt sortiment.

Med Eijffinger som hovedleverandør har Astex lykkes med å bli en av trendsetterne på det norske tapetmarkedet. Eijffinger lanserer nye kolleksjoner 2 ganger I året. De har et meget dyktig designteam som stadig imponerer med å levere innovative tapetkolleksjoner. Deres Wallpower (digitalprintet enveggstapet) er blitt ekstremt populære. Se mere på: www.eijffinger.com

Vi er stolte av å ha italienske Agena i vår stall. Agenas eksklusive tapeter oser av kvalitet og luksus. Tapetkolleksjonene er håndlagede og får derfor en helt spesiell finish og en flott patina. Agenas tapeter blir designet av Pininfarina studio. Pininfarina står for det råeste og mest sofistikerte innen design. Folk flest forbinder nok Pininfarina med design av luksus biler som Ferrari og Alfa Romeo. Tapetene blir laget etter bestilling. Se mere på: www.agenagroup.it